fbpx

Ana Popovic w dystrybucji Case Studio

Znana na całym świecie gitarzystka Ana Popovic zbudowała swoją karierę na definiowaniu i opisywaniu melodią swoich przemyśleń, na własnych warunkach, przesuwając granice między solidnym pop, bluesem i fusion.
Jej twórczość to esencja amerykańskiej muzyki blues rock’owej. Naginając gatunki i odkrywając na nowo swoją muzykę i siebie z każdą nową płytą.

Ana Popovic
Ana Popovic

Nic dziwnego, że może pochwalić się wieloma godnymi uwagi wyróżnieniami i osiągnięciami z najwyższych kręgów przemysłu muzycznego. Pokazała swoje zaangażowanie w celebrowanie swojego gitarowego, eklektycznego stylu muzycznego poprzez konsekwentne trasy koncertowe, nagrody i uznanie przez ostatnie 25 lat. W trakcie tego procesu stała się jedną z najbardziej rozważnych, dynamicznych i zaangażowanych artystek we współczesnym pisaniu piosenek i gitarze.

Nowy album Any, Power, który ma się ukazać 5 maja 2023 roku nakładem ArtisteXclusive Records, wydobywa tę dynamikę na pierwszy plan, a przy okazji zmienia ten zestaw piosenek w potężną i osobistą opowieść o przetrwaniu dzięki wierze, determinacji i wytrwałość. Zrodziły się w zdecydowanie trudnym zbiegu okoliczności, które wystawiły na próbę oddanie Any tworzeniu muzyki i jej wytrwałość.

„Moc” symbolizuje jedność. Okładka albumu: dwie trzymające się za ręce, czarno-białe, tego świat potrzebuje. To moc i siła, która popchnie ten świat do przodu. Bez tej siły nie byłoby dziś tak niezwykłej muzyki, idei i reform. I rzeczywiście, nie ta płyta. Ta historia opowiada o przyjaźni i pogodzeniu się ze wszystkim, co życie rzuca na ciebie.

W naszej dystrybucji są dostępne trzy albumy Any Popovic: ‘Trilogy’, ‘Like It On Top’, ‘Can You Stand The Heat’

tu kupisz płytęTRILOGY” “LIKE IT ON TOP” “CAN YOU STAND THE HEAT” “HUSH!

Niebawem najnowsza płyta trafi do sprzedaży. My tymczasem przygotowujemy nową odsłonę naszego sklepu, w którym pojawi się dużo więcej tytułów, ale to za kilka dni.