fbpx

Camyenna zapowiada album na CD

Pierwszy pełny album formacji Camyenna zatytułowany ‘Legenda’ to śmiało można powiedzieć muzyczno/wokalne dzieło które wprowadza w niesamowity nastrój.

Zawartość albumu to bardzo melodyjny, świetnie zaaranżowany i zinterpretowany wokalnie oraz muzycznie przekaz w naszym ojczystym języku.

Na uwagę zasługuje charakterystyczny sposób śpiewania, bardzo przyjemnym i dobrze brzmiącym głosem wokalisty. Zespół działa od 2001 wcześniej znany jako Trial of Grass.

W 2014 roku doszło do pamiętnego spotkania w studio OIOM Starachowice już jako Camyenna. Wtedy to zespół po raz pierwszy zarejestrował EP ‘Izydejon’, pod okiem Mateusza Tomaszewskiego W 2016 roku Camyenna grała jako trio, wówczas zespół opuścił współzałożyciel, gitarzysta Paweł.

Mimo przeciwności losu członkowie zespołu Camyenna postanowili, jesienią 2017 roku nagrać kolejne cztery nagrania, w Dębicy pod okiem Janusza Bryta. To wydawnictwo zostało zatytułowane ‘Kaer Morhen’ Po czterech latach pracy nad nowym materiałem, ponownie dołącza do zespołu gitarzysta ‘Migdal’.

Rok 2022 to podpisanie umowy wydawniczej, ponowny mastering materiału w Case Studio oraz wydanie płyty CD zatytułowanej ‘Legenda’.

Camyenna obecnie:

Mors wokal gitara

Suhy bass

O’men perkusja

Migdal gitara.

Camyenna

Lista utworów:

Preludium Dar Śmierci

Euforia Lamentoso

Perceval Suita

Maladine

Aura Interludium

Niedoskonały

Mgły Avalonu

Ostatni Brzeg

Do Życia Precz

Tu kupisz płytę: https://case-studio.pl/product/camyen…

Sklep Empik: https://www.empik.com/legenda-camyenn…

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5DBFj…

Oficjalna strona: https://case-studio.pl/camyenna/

Wytwórnia: Case Studio PL-G16,

Nr katalogowy: CSCAM01 EAN 13:5904194810511 ,

Gatunek: (Death, Black, Industrial metal) CD, Jevel Case,

Rok nagrania – 2022, data premiery – 26.08.2022