fbpx

‘Close That Door’ – Snakedoctors

‘Close That Door’ to singiel promujący nadchodzącą, trzecią płytę zespołu Snakedoctors. Od maja zeszłego roku członkom zespołu udało się nagrać materiał również na kolejną płytę, która czeka na swoją premierę.

Grupę tworzy znająca się od lat czwórka przyjaciół, jeden z nich grał w czasach studenckich w zespołach w Stanach Zjednoczonych. Nie stawiają sobie żadnych celów związanych z muzyką gdyż już teraz robią to co sprawia im wielką frajdę. Jak w przypadku pierwszej płyty piosenki miksowane były w ‘Abbey Road Studios’ i ‘The Lip Studio’ w Los Angeles a mastering wykonano w ‘Metropolis Studios’ w Londynie.

Muzycy Nie mogą się doczekać koncertów, które będą możliwe gdy złagodzone zostaną rygory związane z pandemią. Ukazało się sporo recenzji płyt ‘Snakedoctors’ na blogach i w magazynach muzycznych w Holandii, Niemczech, UK, Serbii, Brazylii, US oraz oczywiście w Polsce.

Muzycy SNAKEDOCTORS:

  • Wojciech Wypych (wokal, gitara),
  • Jarosław Szybowski (bass),
  • Jacek Karnat (keyboard, wokal)
  • Robert Porażka (perkusja).

Zespół powstał w 2020 roku i stworzyła go czwórka przyjaciół. Grają dlatego, że granie muzyki sprawia im przyjemność. Główne wpływy muzyczne: Grunge, new wave i country hill blues Snakedoctors w sieci:

Kontakt z zespołem: Wojciech Wypych tel. 501 960 730 e-mail: wojtek-net@wp.pl

Polecamy