fbpx

Druides

Spotify You Tube facebook

Tu Kupisz kasetę

Tu kupisz płytę CD

Tu kupisz VINYL

“Królewska Odyseja” to pierwszy singiel zespołu DRUIDES z albumu “Prius”. To dwupłytowe wydawnictwo ukaże się na początku kwietnia i można będzie je nabyć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

Druides to dawka Progresywnego Punku, Grungue i Hard Rocka w jednym, co daję mieszankę którą zespół nazywa ‘Basemet Pop’.

Co niektórzy nazywają ich Szamanami post gruntu’e i hard rocka z metalowym zacięciem co nosi w sobie trochę prawdy, ponieważ na żywo wypadają niezwykle surowo i ekspresyjnie, z gęstą hipnotyzującą lekko pijaną gitarą i mocnym czystym wokalem.

Na koncie mają jedną płytę długo grającą „Prius”, wydaną na CD i Winylu w 2019 roku.

Od połowy lutego 2024 Druides ruszył w trasę koncertową. Następnie trzy miesiące przerwy i kolejne koncerty zaplanowane na jesień 2024.

Płyta ”Prius” została wydana przez Case Studio.

To dwupłytowe wydawnictwo ze wspaniałą grafiką, zawierające dodatkowo teksty piosenek oraz unikatowe zdjęcia nigdzie wcześniej nie publikowane.

Pierwsza płyta to album “Prius” a druga to zapis wybranych nagrań w wersjach koncertowych, kilka utrwalonych podczas pierwszych sesji w studio i kilka pochodzących z koncertów Druides.

Koncerty i promocja wydawnictwa we współpracy ze Strefą Mocnych Dźwięków i Radio Tczew.

Bonusem jest kaseta magnetofonowa Druides “Prius”, wydana specjalnie na potrzeby trasy koncertowej

Od połowy lutego Druides rusza w trasę koncertową. Następnie trzy miesiące przerwy i kolejne koncerty zaplanowane na jesień 2024.
Jeszcze w tym roku wydana zostanie reedycja albumu “Prius” na CD w postaci albumu zawierającego dwie płyty CD

Płyta zostanie wznowiona przez Case Studio. Koncerty i promocja wydawnictwa we współpracy ze Strefą Mocnych Dźwięków i Radio Tczew.

Bonusem będzie kaseta magnetofonowa Druides “Prius”, wydana specjalnie na potrzeby trasy koncertowej


Aktualnie Zespół DRUIDES:

  • Wojciech Rozmarynowicz – wokal, gitara
  • Mateusz Sandzewicz – bass
  • Irek Prusak – perkusia

Kanał oficjalny na Spotify: