fbpx

“Kers” feat. Tomek “OLEJ” Olejnik

Prezentujemy singiel zespołu KERS zatytułowany “Walhalla”, z gościnnym udziałem Tomka Olejnika wokalisty grupy Proletaryat.Poznajcie zespół Kers- mieszankę temperamentów, osobowości oraz talentów, które w połączeniu tworzą rockowy team. Naszym wspólnym celem jest przekazanie miłości do muzyki. Pomysłodawcą oraz współzałożycielem zespołu był Ś.P Krzysztof Wojciechowski, człowiek z ogromnym talentem muzycznym i wyjątkowym głosem. Zaszczepił w Nas wiarę w siebie i Nasz projekt, szczególnie wspominamy Ś.P. Krisa!

Poznajcie resztę zespołu: Marcin Oliński (gitara solowa), to współzałożyciel zespołu i kompozytor. Marcin ubiera Nasze kompozycje w pełne dźwięków aranżacje, Łukasz Komar Muszyński (wokal), zwariowany, energiczny zarażający optymizmem i mocnym wokalem. Komar to uczestnik konkursu telewizyjnego „The Voice of Poland”.

Ma ogromne doświadczenie muzyczne i estradowe, Krzysztof Miętkiewicz (wokal), „Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej” WPA UAM w Kaliszu Hubert Bryl- (gitara basowa)-poprzez brzmienie gitary basowej trzyma Nasze kompozycje muzyczne w ryzach, Hubert Kulig (perkusja)- zdolny uczeń PSM I i II stopnia w Koninie, jego młodość i ekspresja wszystkich motywuje Nas do działania, Krzysztof Gołdyn (gitara), posiada wieloletnie doświadczenie estradowe, to Nasza oaza spokoju, Milena Wojciechowska (autorka tekstów, wokalistka)- to jedyna kobieta w Naszym zespole. Maluję Nasze aranżację słowami, nadając im tchnienie. Milena jest córką Ś.P. Krisa, niewątpliwie miłość do muzyki odziedziczyła właśnie po nim.