fbpx

Snakedoctors z płytą tygodnia w Radio Ostrowiec!

Od dziś czwarty album Snakedoctors płytą tygodnia w Radio Ostrowiec.

Radia Ostrowiec możecie słuchać również przez internet. Serdecznie zapraszamy!

Opis płyty tygodnia ze strony oficjalnej Radio Ostrowiec:

‘Ostatni, dwupłytowy album SNAKEDOCTORS „Four and a half” w którym każda z płyt funkcjonuje w konwencji stron albumu, tak jak w przypadku płyt winylowych czy kaset magnetofonowych.

Czerwona płyta, która stanowi stronę A, to poniekąd kontynuacja poprzednich płyt, w których grunge mocno mieszał się z new wave, dark wave i post punkiem. Po raz kolejny jest tu trochę więcej instrumentów elektronicznych.

Na czerwonej płycie znalazło się 11 nowych, oryginalnych kompozycji oraz dwie wersje alternatywne utworów pochodzących z drugiej płyty. Między innymi, dwa zupełnie inne niż wersje oryginalne remiksy przygotowane przez utalentowaną artystkę z Kanady oraz remix utworu ze strony B przygotowany przez gitarzystę zespołu Wojciecha Wypycha.Czarna płyta, czyli strona B to utwory i produkcja zdecydowanie bliżej grunge.

Począwszy od „Too Many” i „Fade Away” a skończywszy na „Inside”, „Mean and Ugly” czy „Wuss”. Utwory te wyprodukowane zostały w studiu Osso w Gdańsku przed Dawida Gorgolewskiego. Wydawcą czwartej płyty jest Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego.”Four and a half” to nasza Płyta Tygodnia.’