fbpx

Synestezja

Jesteśmy zespołem muzycznym o nazwie Synestezja, skupiającym aspirujących muzyków, którzy wspólnie tworzą od ponad dwóch lat. Odnotowaliśmy kilka udanych koncertów, które stanowią nasz ciągle rosnący sukces. Nazwa naszego zespołu nie została wybrana przypadkowo, odwołuje się do zjawiska synestezji, które łączy różne zmysły, takie jak dostrzeganie dźwięków za pomocą kolorów czy słyszenie kolorów.

Naszym celem jest przekazanie fragmentu naszej pasji w sposób właśnie taki, jak opisany powyżej. Nasza muzyka to efekt połączenia różnorodnych gatunków muzycznych, które wzajemnie się przenikają, tworząc coś zupełnie nowego i oryginalnego. Podczas naszych koncertów staramy się zanurzyć naszą publiczność w wyjątkowym muzycznym świecie, gdzie dźwięki stają się kolorami, a kolory zamieniają się w dźwięki.

Prezentujemy najnowszy singiel zespołu Synestezja zatytułowany “The Sun”. Od 16-04-2024 dostępny na wszystkich platformach z muzyką cyfrową.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakie otrzymujemy od naszych fanów, i z radością zapewniamy, że nasza muzyczna podróż dopiero się rozpoczyna. Zachęcamy do towarzyszenia nam na każdym etapie tego niezwykłego doświadczenia muzycznego zwanego Synestezją.

Synestezja:

  • Weronika Wysocka (bass, wokal),
  • Aleksandra Olesińska (gitara),
  • Dmytro Drozd (gitara),
  • Mikołaj Rychlewski (perkusja)