fbpx

Wredrock

Spotify Tidal ItunesDeezer You Tube facebook tu kupisz płytę

Po kilku owocnych próbach zagraliśmy pierwszy koncert 03.11.2018r w klubie Drugi Dom w Gdyni. Było dla nas bardzo ważne aby drugie życie zespołu zacząć właśnie w Gdyni, z którą od zawsze jesteśmy mocno związani.

W dalszym czasie nie przerywając koncertowania w bliższej i dalszej okolicy trójmiasta, zaczęliśmy rejestrować własnymi siłami pierwszy album WTP, który miał premierę w Maju 2019r.

Późniejszy plan koncertowy okazał się bardzo udany, a uwielbiamy grać na żywo, suppotrowalismy Luxtorpedę i Turbo, wzięliśmy udział w festiwalu OARF w Wejherowie gdzie gwiazdą wieczoru byli Lao Che oraz zaliczyliśmy wiele występów wraz z trójmiejskimi składami.


W 2020r na początku pandemii nagraliśmy nasz drugi album „Superhero 20022020” a z racji braku możliwości grania na żywo udało nam się zarejestrować koncert z salki prób, który cieszy się sporym zainteresowaniem na YT.

Od samego początku nie podążamy za modą i trendami – gramy rocka takiego jakiego mamy w serduchach i te emocje oddajemy w naszych utworach.

Czerwiec 2023 to podpisanie umowy wydawniczej z Case Studio i zapowiedź płyty długogrającej której mastering wykonany został również Case Studio.

Płyta zatytułowana “Wredrock” pojawi się na rynku jeszcze w tym roku, o szczegółach powiadomimy na naszej stronie.

Początki Wredrock’a sięgają 2002r, ale obecny skład zawiązał się w 2018r

  • Krzysztof Wrede (wokal, gitara), 
  • Krzysztof Rokosz (perkusja), 
  • Tomasz Merta-Krawczyk (bass).
  • Bartosz Czoska (gitara solowa).

Posłuchajcie i poczujcie co nam w duszy gra.