fbpx

Nowy singiel When.In.Maine!

„C Song (Late Night in Maine)” różni się od reszty muzyki zespołu. To utwór z obszarów new wave, coldwave i synthwave, jednak wciąż utrzymany jest w klimacie rocka. Tym razem w roli wokalistów Wojciech oraz gościnnie Annerup w języku duńskim. To również pierwszy utwór z udziałem gitarzysty Sławka Papisa, który zajął się też miksem i masteringiem.

WHEN.in.MAINE to projekt muzyczny stworzony przez dwóch członków nieistniejącego już gdańskiego zespołu Snakedoctors. Zespół zakończył pracę nad pierwszą płytą i pracuje już nad kolejną. Materiał na płytę nagrany został z Darryllem Nutt’em amerykańskim perkusistą, który pracował z członkami znanych  zespołów i znanymi twórcami (m.in. AC/DC czy Goo Goo Dolls).

WHEN.in.MAINE grają hard rock’a z delikatnym ukłonem w stronę new metalu. Ten kierunek definiowała już ostatnia płyta Snakedoctors “Waiting”. Zespół stawia przede wszystkim na melodyjność utworów.

Płyta ukaże się na początku 2024 roku nakładem wydawnictwa Case Studio.

W teledysku do singla gościnnie występuje Kiki ze Szwecji, a materiały filmowe nakręcone zostały w Danii, Szwecji i w Polsce.

Strona oficjalna When.In.Maine TUTAJ