fbpx

WHEN.in.MAINE prezentuje singiel „Stained”

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego singla zespołu WHEN.in.MAINE zatytułowanego „Stained”.

„Stained” to już drugi singiel zespołu WHEN.in.MAINE
stworzonego przez dwóch dawnych członków zespołu Snakedoctors.

To utwór o związku, w którym jedna strona jest nie tylko źle traktowana przez drugą ale do tego nie ma szans na ucieczkę z tej toksycznej sytuacji.
Miksem i masteringiem podobnie jak poprzednio zajął się Dawid Gorgolewski z gdańskiego studia Osso.
Na płycie, która już niedługo znajdzie się również alternatywna wersja tego utworu zrealizowana przez członka jednego ze znanych zespołów metalcore’owych ze Stanów.
Na pierwszej płycie zespołu, która ma się ukazać w ciągu kilku miesięcy znajdzie się również wersja zrealizowana przez Dave’aDomingueza, który pracował wcześniej m.in. z Papa Roach, Staind,Weezer’em i Guns N Roses.
Powstały również wersje elektroniczne tego utworu. Wideo doutworu nakręcone zostało w Gdańsku, Gdynia i Kłodzku oraz w Caracas w Wenezueli.
Będzie też niespodzianka – już niedługo całkiem inna wersja tej piosenki i też na singlu:)

WHEN.in.MAINE to nowy projekt muzyczny stworzony przez dwóch członków nieistniejącego już gdańskiego zespołu Snakedoctors.
Zespół przygotowuje właśnie pierwszą płytę. W jej realizacjipodobnie jak to zwykle bywało wcześniej w przypadkuSnakedoctors, wzięli udział znani goście o czym na bieżąco w miarę wydawania materiału informować będą członkowie zespołu.
Grają hard rock’a z delikatnym ukłonem w stronę new metalu. Ten kierunek powoli definiowała już ostatnia płyta Snakedoctors (“Waiting”). Autor materiału Wojciech stawia przede wszystkim na melodyjność utworów.


Materiał na płytę nagrywany jest z Darryllem Nutt’em amerykańskim perkusistą, który pracował z członkami znanych zespołów i znanymi twórcami (m.in. AC/DC czy Goo Goo Dolls).
Od stycznia zespół zaczyna koncertować – w Polsce na perkusji dołączy do nich dobry znajomy, Sławek Papis.
Wydawca i współproducent płyty Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego

Muzyka zespołu WHEN.in.MAINE dostępna na wszystkich platformach cyfrowych.

Strona oficjalna: https://case-studio.pl/when-in-maine/