fbpx

Wredrock prezentuje swój album na CD!

Album zespołu Wredrock dostępny w sprzedaży od 08.08.2023 roku we wszystkich najlepszych sklepach w Polsce.

Album promuje singiel „Gun Having Man”, to znany utwór udostępniony już jakiś czas temu, do którego zespół nakręcił teledysk.

Klip można zobaczyć również na stronie wydawcy, gdzie dostępny jest w wersji z odświeżonym masteringiem.

Po kilku owocnych próbach zagraliśmy pierwszy koncert 03.11.2018 roku, w klubie Drugi Dom w Gdyni. Było dla nas bardzo ważne aby drugie życie zespołu zacząć właśnie w Gdyni, z którą od zawsze jesteśmy mocno związani.

W dalszym czasie nie przerywając koncertowania w bliższej i dalszej okolicy trójmiasta, zaczęliśmy rejestrować własnymi siłami pierwszy album WTP, który miał premierę w Maju 2019 roku.

Późniejszy plan koncertowy okazał się bardzo udany, a uwielbiamy grać na żywo, wystepowaliśmy wspólnie z Luxtorpedą i Turbo, wzięliśmy udział w festiwalu OARF w Wejherowie gdzie gwiazdą wieczoru byli Lao Che oraz zaliczyliśmy wiele występów wraz z trójmiejskimi składami.

W 2020 roku na początku pandemii nagraliśmy nasz drugi album „Superhero 20022020” a z racji braku możliwości grania na żywo udało nam się zarejestrować koncert z salki prób, który cieszy się sporym zainteresowaniem na YT.

Od samego początku nie podążamy za modą i trendami – gramy rocka takiego jakiego mamy w serduchach i te emocje oddajemy w naszych utworach.

Czerwiec 2023 to podpisanie umowy wydawniczej z Case Studio i zapowiedź płyty długogrającej której mastering wykonany został również Case Studio.

Początki Wredrock’a sięgają 2002 roku, ale obecny skład zawiązał się w 2018.

  • Krzysztof Wrede (wokal, gitara),
  • Krzysztof Rokosz (perkusja),
  • Tomasz Merta-Krawczyk (bass).
  • Bartosz Czoska (gitara solowa).

Płyta zatytułowana “Wredrock” trafia właśnie do sprzedaży, dystrybutorem i wydawcą jest Case Studio.

Strona oficjalna

facebook

tu kupisz płytę

Muzyka zespołu WREDROCK dostępna również na platformach cyfrowych.