fbpx

Zespół ‘Druides’ w trasie koncertowej!

“Królewska Odyseja” to pierwszy singiel zespołu DRUIDES pochodzący z albumu “Prius”. To dwupłytowe wydawnictwo ukaże się na początku kwietnia i możne będzie je nabyć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz w największej sieci sprzedaży Empik.

Druides to zespół, który emanuje energią i pasją na scenie, rozgrzewając publiczność swoimi dynamicznymi utworami. Ich połączenie Progresywnego Punku, Grunge i Hard Rocka tworzy unikalne muzyczne formy, sami określają je mianem ‘Basemet Pop’.  Koncerty Druides są niczym rytuał, a niektórzy widzowie nazywają ich Szamanami post grunge i hard rocka z metalowym zacięciem – a w tej opinii tkwi ziarno prawdy.  Na żywo zespół prezentuje się niezwykle surowo i ekspresyjnie, wzbijając się na fali hipnotyzujących brzmień gitary i potężnego, czystego wokalu. Ich muzyka wciąga i porusza, tworząc niezapomniane doświadczenie dla każdego, kto ma przyjemność być częścią ich koncertowego show. 

Od połowy lutego Druides jest w trasie koncertowej. Jesienią zagrają jeszcze 8 dat podczas których dostępne będą zarówno kasety magnetofonowe jak i winyle i dwupłytowy album zatytułowany “Prius”. Następnie trzy miesiące przerwy i kolejne koncerty zaplanowane na jesień 2024. Wydawcą muzyki zespołu Druides jest Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego w którym wykonano mastering wszystkich nagrań.Album “Prius” składa się z dwóch CD, pierwsze zawiera nagrania studyjne a drugi dysk to nagrania z koncertów oraz utwory demo zarejestrowane na tzw. ‘setkę’ na sali prób oraz w studio podczas przygotowywania materiału na płytę.


 Aktualnie Zespół Druides tworzy trzech nietuzinkowych facetów z pasją do muzyki:

  • Wojciech Rozmarynowicz – wokal, gitara
  • Mateusz Sandzewicz – bass
  • Irek Prusak – perkusia 

Strona oficjalna: Druides Official

Tu znajdziesz ostatni singiel “Królewska Odyseja:

Premiera albumu “PRIUS” już na początku kwietnia.

Daty koncertów wiosna 2024:

29.03.2024-Wooltura  · Łódź

30.3.2024-Pub Motocyklowy  · Warszawa

06.04.2024-Pub Korba  · Katowice

12.04.2024-Paszcza Lwa  · Gdańsk

19.04.2024-Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka  · Warszawa

20.04.2024-Niebo Cafe Wrocław  · Wrocław

26.04.2024-Dwa Światy  · Toruń

11.05.2024-Over the Under Pub Bydgoszcz