fbpx

WHEN.in.MAINE prezentuje singiel Midlife Crisis

WHEN.in.MAINE prezentuje singiel Midlife Crisis – po prostu nie pozwolą Ci odpocząć!

To już dziewiąty singiel w niecałe 3 miesiące.

Jest to jeden z ulubionych utworów członków zespołu. „Midlife Crisis” opowiada historię o tym, jak zabawa, zajmowanie się wyłącznie przyjemnościami życia i uciekanie od brania odpowiedzialności może doprowadzić do sytuacji, w której jest już za późno na prawdziwy związek, rodzinę

i to co większość przyjaciół osiągnęła już dawno.

Takie rzeczy się zdarzają…

Playlista na której znajdziesz między innymi singiel „Midlife Crisis”

Miks i mastering wykonał w studiu Osso w Gdańsku Dawid Gorgolewski. Singiel będzie promowany teledyskiem, który został nakręcony w Polsce i Niemczech.

WHEN.in.MAINE to projekt muzyczny stworzony przez dwóch członków nieistniejącego już gdańskiego zespołu Snakedoctors.

Zespół zakończył pracę nad pierwszą płytą i pracuje już nad kolejną. Materiał na płytę nagrany został z Darryllem Nutt’em amerykańskim perkusistą, który pracował z członkami znanych zespołów i znanymi twórcami (m.in. AC/DC czy Goo Goo Dolls).

WHEN.in.MAINE grają hard rock’a z delikatnym ukłonem w stronę new metalu. Ten kierunek definiowała już ostatnia płyta Snakedoctors “Waiting”.

singiel Midlife Crisis na You Tube

Niewątpliwy atut zespołu to melodyjność jak i przebojowość utworów.

Ponieważ za całość produkcji jak i warstwę muzyczną i tekstową odpowiada lider Wojciech Wypych, możecie być pewni że klimat nagrania to When.In.Maine!

Wydawcą i współproducent płyty jest Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego, które od lat współpracuje z liderem formacji When.In.Maine. Mają na kocie 5 pełnych albumów (Snakedoctors) i kilkadziesiąt singli zarówno ze Snakedoctors jak i When.In.Maine.

Muzyka zespołu WHEN.in.MAINE dostępna jest na wszystkich platformach cyfrowych oraz na You Tube.

Strona oficjalna: When.In.Maine

Archiwum: